Daca nu sunt casatorita cu tatal copilului, dar copilul este pe numele lui, este obligatoriu si in acest caz sa isi ia tatal concediu obligatoriu pt cresterea copilului? va multumesc.
întreabă Viorica
23:01, 21.08.2012
Nu, legea se aplica doar in cazul parintilor casatoriti.
LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...