Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Este mai sigura o maternitate privata?

întreabă Iuliana
18:06, 02.03.2011

1 răspuns

Adina
(09:44, 09.04.2011)

Eu asa consider. Medicii isi asuma responsabilitatile si trateaza bine pacientii. Eu am nascut la o maternitate privata si ma bucur ca am facut asta. Din povestile prietenelor mele care au nascut la stat am inteles ca suma ajunge cam la fel, deci e si convenabil. Nu se compara felul in care iti vorbesc medicii, preocuparea lor pentru tine, conditiile de cazare, ingrijirea copilului, etc.. De exemplu, eu cand am nascut am fost asistata de 2 medici, o moasa, o asistenta si o infirmiera. La stat, unde a nascut prietena mea, a lasat-o singura in sala de travaliu si a nascut cu moasa practic, medicul a venit doar la sfarsit.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Maternitati stat / privat Pot obtine un nou certificat de nastere in braila daca eu sunt nascut in fagaras? Cristinel Malin | 03.08.2013

    LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...

    © 2026 Qbebe