eu am pa cartea de munca 741 ron cati bani iau de la primarie
întreabă ionela
17:31, 14.11.2012
cati bani ai luat>?
eu am 700 pe cartea de munca
LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...