Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

sunt in ingrijire copil, in noiembrie trebsa nasc al doilea copil. Pot lua cm pre si postnatal apoi sa intru in ingrijire copil 2?

întreabă miha
16:48, 20.06.2012

1 răspuns

Maria
(17:11, 20.06.2012)

Vei intra direct in concediu pentru cresterea copilului si vei primi indemnizatie in conformitate cu prevederile legale. Poti sa te interesezi si la locul de munca, daca nu esti sigura.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Maternitati stat / privat Pot obtine un nou certificat de nastere in braila daca eu sunt nascut in fagaras? Cristinel Malin | 03.08.2013

    LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...

    © 2026 Qbebe