sunt in ingrijire copil, in noiembrie trebsa nasc al doilea copil. Pot lua cm pre si postnatal apoi sa intru in ingrijire copil 2?
întreabă miha
16:48, 20.06.2012
Vei intra direct in concediu pentru cresterea copilului si vei primi indemnizatie in conformitate cu prevederile legale. Poti sa te interesezi si la locul de munca, daca nu esti sigura.
LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...