Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

As putea sa nasc normal daca am strabism la un ochii?

întreabă Cristina
17:30, 06.06.2011

Buna ziua.Am 24 de ani si sunt insarcinata in 15 saptamanii,inca de cand eram mica am fost diacnoticata cu strabism la ochiul stang,as vrea sa stiu daca as putea sa nasc normal avand aceasta problema sau voi fi nevoita sa apelez la cezariana?

1 răspuns

Anca
(21:38, 07.06.2011)

Din cate stiam eu strabismul nu este un impediment pentru nasterea naturala, ci miopia. Totusi cel mai ok ar fi sa te sfatuiesti cu un specialist.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea naturala E normal ca dupa nastere a 3 zi burta arata ca la 4 luni si la pipait sau cind merg burta se comporta parca ar fi lichid. elena | 21.10.2012

    E normal ca dupa nastere a 3 zi burta arata ca la 4 luni si la pipait sau cind...

    Nasterea naturala tipuri de anestezii folosite la nastere ! ioana | 12.10.2012

    buna, as vrea sa va intre ce tipuri de anestezii se mai folosesc la nastere in...

    Nasterea naturala iin cat timp se elibereaza in romania ce l romanesc cit zile sa u luni trebuie s a primesc pe ce l romanesc multu emma | 04.04.2013

    am si eu o intrebare daca am nascut fetita in spania si am certificat de nastere...

    Nasterea naturala angajat cu 4 ore primeste prenatal ivan | 29.03.2013

    lucrez de 14luni cu 4 ore primesc prenatal? (tatal)

    © 2026 Qbebe