Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

daca am 2 luni de sarcina si ma angajez pana la nasterea copilului iau indemnizatia?sau puteti sa-mi spuneti cat e alocatia pana face 2 ani

întreabă roxana
13:57, 08.01.2013

1 răspuns

lavinia
(00:50, 10.01.2013)

indemnizatia se ia numai daca ai lucrate ultimele 12 luni inainte de nastere
deci nu ai cum sa mai iei indemnizatia
alocatie vei lua 200 lei/luna

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea naturala E normal ca dupa nastere a 3 zi burta arata ca la 4 luni si la pipait sau cind merg burta se comporta parca ar fi lichid. elena | 21.10.2012

    E normal ca dupa nastere a 3 zi burta arata ca la 4 luni si la pipait sau cind...

    Nasterea naturala tipuri de anestezii folosite la nastere ! ioana | 12.10.2012

    buna, as vrea sa va intre ce tipuri de anestezii se mai folosesc la nastere in...

    Nasterea naturala iin cat timp se elibereaza in romania ce l romanesc cit zile sa u luni trebuie s a primesc pe ce l romanesc multu emma | 04.04.2013

    am si eu o intrebare daca am nascut fetita in spania si am certificat de nastere...

    Nasterea naturala angajat cu 4 ore primeste prenatal ivan | 29.03.2013

    lucrez de 14luni cu 4 ore primesc prenatal? (tatal)

    © 2026 Qbebe