daca sotia alucrat cu jumatate de norma in 2011 pe o perioada de 5 luni,din24 ian -21 nov,eu tata-l pot beneficia,inainta dosar pt stimulentul de insertie???ia a nascut pe23 iun anul acesta si e primu
întreabă gigicone
15:10, 12.07.2012