Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

la prima nastere am nascut cu ajutorul perfuziilor pentru ca nu am avut nici un fel de dureri la 41 de saptamani de sarcina, si as dori sa stiu daca am sa nasc tot ajutorul perfuziei?

întreabă tirloi elena
17:51, 12.03.2013

2 răspunsuri

tirloi elena
(18:09, 31.03.2013)

pai acum sunt in 40 de saptamani si nu am inca nici un fel de durere si as vrea totusi sa nasc pe cale vaginala de cezariana imi este foarte frica. Data probabila a nasteri ar fi 8 aprilie.Ar trebui sa mai astept sau ar trebui sa merg sa ma internez?

cathy
(23:17, 14.03.2013)

pai depinde cum te vei simti. se poate si doar cu perfuzie.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea naturala E normal ca dupa nastere a 3 zi burta arata ca la 4 luni si la pipait sau cind merg burta se comporta parca ar fi lichid. elena | 21.10.2012

    E normal ca dupa nastere a 3 zi burta arata ca la 4 luni si la pipait sau cind...

    Nasterea naturala tipuri de anestezii folosite la nastere ! ioana | 12.10.2012

    buna, as vrea sa va intre ce tipuri de anestezii se mai folosesc la nastere in...

    Nasterea naturala iin cat timp se elibereaza in romania ce l romanesc cit zile sa u luni trebuie s a primesc pe ce l romanesc multu emma | 04.04.2013

    am si eu o intrebare daca am nascut fetita in spania si am certificat de nastere...

    Nasterea naturala angajat cu 4 ore primeste prenatal ivan | 29.03.2013

    lucrez de 14luni cu 4 ore primesc prenatal? (tatal)

    © 2026 Qbebe