Amenzile de circulatie neplatite ale sotului meu poate sa ma afecteze la obtinerea indemnizatiei de crestere a copilului?
Sotul meu a fost anuntat de primaria de unde a avut vechiul domiciliu ca apare cu amenzi de circulatie neplatite, a fost la primaria de care apartinem acum si a zis ca nu apare cu nimic de plata.este posibil asa ceva?ma poate afecta in primirea indemnizatiei de crestere a copiluilui? Ar trebui sa nasc in luna mai.