poate lua sotul meu indemnizatia pentru copil lucreaza cu acte in regula iar eu nu
sotul meu este angajat la o firma de paza sa angajat pe 1martie 2012 dar dupa o luna sa schimbat numele firmei si a semnat un alt contract pe1 aprilie 2012 iar eu nasc martie se mai pune si luna acea find aceasi firma avand acolo si celalalt contract daca nu putem plati oluna cu bani ca sa nu pierdem indemnizatia si unde putem sa ne interesam va rog astept sieu un raspuns