proaspetele mamici ma pot ajuta si pe mine?
nu stiu ce mai trebuie pt bebe la spital, ma gandeam la 2 bady,2 costumase cu totul+caciulita,prosopel bebe,pempars,servetele umede,crema bepanten,biberon,betisoare cu opritor pt. bebe,acum nu stiu daca trebuie sa iau si pompa pt. san ,pompita pt. nasuc. va rog sa-mi mai spune-ti si mie cam ce necesitati mai sunt ,va rog frumos si multumesc