Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

proaspetele mamici ma pot ajuta si pe mine?

întreabă gabi
10:40, 06.03.2012

nu stiu ce mai trebuie pt bebe la spital, ma gandeam la 2 bady,2 costumase cu totul+caciulita,prosopel bebe,pempars,servetele umede,crema bepanten,biberon,betisoare cu opritor pt. bebe,acum nu stiu daca trebuie sa iau si pompa pt. san ,pompita pt. nasuc. va rog sa-mi mai spune-ti si mie cam ce necesitati mai sunt ,va rog frumos si multumesc

1 răspuns

Iuliana
(17:45, 06.03.2012)

Iata un articol despre tot ceea ce trebuie sa contina bagajul unei gravide care se pregateste de nastere: https://www.qbebe.ro/nasterea/dupa_nastere/trusoul_gravidei_-_tot_ce_iti_trebuie_ca_sa_fii_pregatita#bagajul_bebelusului . Multa sanatate si nastere usoara sa ai!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Pregatirea pentru nastere Beneficiez de indemnizației? Alexandra | 27.06.2013

    Sunt studenta anul 3,sunt insarcinata si voi naste în 2014 februarie. Daca ma...

    Pregatirea pentru nastere existenta unei duble circulare la nastere ! ioana | 12.10.2012

    buna, as dori sa intreb ce inseamna existenta unei duble circulare la nastere ?...

    Pregatirea pentru nastere epiziotomia ! ioana | 12.10.2012

    buna, sunt insarcinata si imi doresc sa nasc natural, si incercand sa ma...

    Pregatirea pentru nastere lucrez la o gradinita ajutor educator,fara carte de munca,dar am pfa facut si platesc impozit pe venit..beneficiez de indemnizatie crestere copil?sau doar alocatia? va multumesc.. dumitru mihaela | 23.03.2013

    beneficiez de indemnizatia crestere copil?..sau doar alocatia lui?

    © 2026 Qbebe