Sunt in somaj (pana in luna iulie) si trebuie sa nasc in mai 2012. Ce este de facut in acest caz? Ce acte am nevoie ca sa-mi depun dosarul?
întreabă Timea Kadar
17:01, 18.01.2012
Mentionez, ca inainte sa fiu somera am fost in concediu de crestere a primului copil. Firma la care am fost angajata s-a inchis.