buna!am o fetita de 11luni si noaptea manaca laptic de 3 ori.este bine sau nu?
întreabă emilia
16:16, 25.07.2013
am incercat sa ii dau apa sau ceai,dar refuza sa manance.ziua manaca mancare si lapte bea foarte rar,dar noaptea vrea doar laptic.ce e de facut daca nu e bine sa manance noaptea?