am 40 de saptamini .cit mai pot astepta nasterea fara sa ma ingrijorez?
întreabă magdalena elena
15:33, 14.12.2011
Buna! La 40 de saptamani, te poti apropia deja de data nasterii, dar nu stiu ce ti-a spus medicul tau. Trebuia sa-ti fi spus o data aproximativa la care vei naste. Cu toate acestea, poti intra chiar in saptamana 41 fara sa nasti. Citeste urmatoarele informatii pentru mai multe detalii: https://www.qbebe.ro/sarcina/sarcina_pe_saptamani/sarcina_pe_saptamani_-_saptamana_40 Si du-te la medic sa vezi ce-ti spune! Bafta!
Menstruatie
Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...
Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...