Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

am 40 de saptamini .cit mai pot astepta nasterea fara sa ma ingrijorez?

întreabă magdalena elena
15:33, 14.12.2011

1 răspuns

Diana
(12:41, 09.01.2012)

Buna! La 40 de saptamani, te poti apropia deja de data nasterii, dar nu stiu ce ti-a spus medicul tau. Trebuia sa-ti fi spus o data aproximativa la care vei naste. Cu toate acestea, poti intra chiar in saptamana 41 fara sa nasti. Citeste urmatoarele informatii pentru mai multe detalii: https://www.qbebe.ro/sarcina/sarcina_pe_saptamani/sarcina_pe_saptamani_-_saptamana_40 Si du-te la medic sa vezi ce-ti spune! Bafta!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Medici ginecologi Întîrzierea menstruație Mădălina | 20.04.2020

    Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...

    Teste de sarcina Test negativ ,Lipsa CM la ziua 40!Este posibilă o sarcina? Mati | 16.04.2020

    Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...

    © 2026 Qbebe