am 44 de ani si sunt insarcinata, stiti cumva daca voi primi bani in plus daca am trecut de varsta de 40 de ani?
întreabă popa adina
21:15, 12.01.2012
Veti primi aceeasi bani, indiferent de varsta.
Menstruatie
Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...
Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...