Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

daca am muncit 1 an si 3 luni si am plecat de la firma respectiva si 1saptamana mam angajat la alta firma.(am aflat ca sunt gravida)pot sa iau indemnizatie?

întreabă luiza
15:33, 15.06.2012

1 răspuns

Tania
(18:20, 15.06.2012)

Indemnizatia pentru cresterea copilului se acorda tuturoro persoanelor care au realizat venituri in ultimele 12 luni anterioare nasterii.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Am voie? dupe cezariana cat timp trebuie sa treaca sa raman ansarcinata din nou florentina | 10.08.2013

    acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...

    Am voie? As putea sa ma culc cu sotul intimpul sarcinii Cristina | 02.07.2013

    Am voie? am si eu o curiozitate am avut o interventie chirurgicala vera | 01.07.2013

    buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...

    © 2026 Qbebe