daca am muncit 1 an si 3 luni si am plecat de la firma respectiva si 1saptamana mam angajat la alta firma.(am aflat ca sunt gravida)pot sa iau indemnizatie?
întreabă luiza
15:33, 15.06.2012
Indemnizatia pentru cresterea copilului se acorda tuturoro persoanelor care au realizat venituri in ultimele 12 luni anterioare nasterii.
acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...
buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...