Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

din maternitate in somaj din somaj in maternitate

întreabă anamaria
12:21, 18.06.2012

Buna ziua,
Am fost in CIC pana la 3ani, acum o sa beneficiez de somaj. M-ar interesa daca as putea beneficia din nou de CIC , din somaj. Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

1 răspuns

Delia
(15:38, 18.06.2012)

Nu cred ca mai poti beneficia de concediu din nou. Dar poti intreba la primaria din localitatea in care locuiesti.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Am voie? dupe cezariana cat timp trebuie sa treaca sa raman ansarcinata din nou florentina | 10.08.2013

    acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...

    Am voie? As putea sa ma culc cu sotul intimpul sarcinii Cristina | 02.07.2013

    Am voie? am si eu o curiozitate am avut o interventie chirurgicala vera | 01.07.2013

    buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...

    © 2026 Qbebe