pana in ce luna mai primesc indemnizatia daca copilul meu face 2 ani in februarie27 2012?
întreabă mihaela
16:44, 23.02.2012
Primesti indemnizatie pana in luna februarie, inclusiv.
acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...
buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...