Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Pot administra ceai canadian tea daca inca alaptez. AM UN BAIETEL DE 7 luni si inca alaptez dar mai vrea si formula?

întreabă eliada
14:09, 17.01.2013

asi dori sa mai slabesc am 58kg si 1,58.cum sa procedez am ramas cu burtica

1 răspuns

dana
(00:35, 18.01.2013)

nu cred ca e ok.
ceaiurile acelea contin o multime de chimicale acolo...ca si la altele de acelasi profil

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Am voie? dupe cezariana cat timp trebuie sa treaca sa raman ansarcinata din nou florentina | 10.08.2013

    acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...

    Am voie? As putea sa ma culc cu sotul intimpul sarcinii Cristina | 02.07.2013

    Am voie? am si eu o curiozitate am avut o interventie chirurgicala vera | 01.07.2013

    buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...

    © 2026 Qbebe