Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

pot sa-i dau?

întreabă muresan melinda
19:55, 02.04.2013

am o fetita de un an si doua luni si mananca foarte mult carnita de pui , intradevar facuta in diferite feluri , nu stiu cat de corect este dar nu am ce face efectiv imi cere. mananca si supica si legume si fructe bem sucuri,apa.

1 răspuns

monica
(00:05, 04.04.2013)

Buna Melinda,
E bine ca iti cere carnita:) puii sunt mereu cumparati de la magazin sau ai pe cineva care creste la curte si iti trimite carne?
Important e sa diversifici cat mai mult mancarea.
Nu e foarte buna carnea de pui din comert insa nimic nu mai este bun in ziua de azi.
sanatate!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Am voie? dupe cezariana cat timp trebuie sa treaca sa raman ansarcinata din nou florentina | 10.08.2013

    acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...

    Am voie? As putea sa ma culc cu sotul intimpul sarcinii Cristina | 02.07.2013

    Am voie? am si eu o curiozitate am avut o interventie chirurgicala vera | 01.07.2013

    buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...

    © 2026 Qbebe