pot sa-i dau?
am o fetita de un an si doua luni si mananca foarte mult carnita de pui , intradevar facuta in diferite feluri , nu stiu cat de corect este dar nu am ce face efectiv imi cere. mananca si supica si legume si fructe bem sucuri,apa.
am o fetita de un an si doua luni si mananca foarte mult carnita de pui , intradevar facuta in diferite feluri , nu stiu cat de corect este dar nu am ce face efectiv imi cere. mananca si supica si legume si fructe bem sucuri,apa.
Buna Melinda,
E bine ca iti cere carnita:) puii sunt mereu cumparati de la magazin sau ai pe cineva care creste la curte si iti trimite carne?
Important e sa diversifici cat mai mult mancarea.
Nu e foarte buna carnea de pui din comert insa nimic nu mai este bun in ziua de azi.
sanatate!
acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...
buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...