protargol in sarcina nu afecteaza copilul
întreabă ruxy
01:10, 27.01.2013
i se poate intampla ceva bebelusului daca am luat protargol in a doua luna de sarcina?sunt racita de aceea am luat si mi-a fost prescris de medic
i se poate intampla ceva bebelusului daca am luat protargol in a doua luna de sarcina?sunt racita de aceea am luat si mi-a fost prescris de medic
stiu ca mie mi-a recomandat doctorul protargol cand a fost racit copilul.
deci daca era ok pentru bebelus cred ca e ok si la tine, desi esti insarcinata
acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...
buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...