Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

protargol in sarcina nu afecteaza copilul

întreabă ruxy
01:10, 27.01.2013

i se poate intampla ceva bebelusului daca am luat protargol in a doua luna de sarcina?sunt racita de aceea am luat si mi-a fost prescris de medic

1 răspuns

Daria
(22:32, 27.01.2013)

stiu ca mie mi-a recomandat doctorul protargol cand a fost racit copilul.
deci daca era ok pentru bebelus cred ca e ok si la tine, desi esti insarcinata

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Am voie? dupe cezariana cat timp trebuie sa treaca sa raman ansarcinata din nou florentina | 10.08.2013

    acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...

    Am voie? As putea sa ma culc cu sotul intimpul sarcinii Cristina | 02.07.2013

    Am voie? am si eu o curiozitate am avut o interventie chirurgicala vera | 01.07.2013

    buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...

    © 2026 Qbebe