Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

unde pot plati ptr a primi indemnizatie crestere copil? nu am carte de munca

întreabă magda stoe
16:52, 22.05.2011

buna ziua,am un certificat numit Persoana fizica independenta, eliberat de finante ptr ca lucrez ca si consultant in asigurari viata, nu am carte de munca unde pot merge si plati o contributie si in ce suma pentru a putea primi acea indemnizatie de crestere copil daca voi ramane insarcinata? va multumesc

1 răspuns

Violeta
(13:07, 25.06.2011)

Cred ca in cazul tau ar trebui sa platesti la Agentia pentru Prestatii Sociale din judetul tau sau cel putin sa te interesezi la ei. Multa bafta!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Am voie? dupe cezariana cat timp trebuie sa treaca sa raman ansarcinata din nou florentina | 10.08.2013

    acum 6 luni mi a murit copilul fiind an evolutie la 7 luni si jumatatte de...

    Am voie? As putea sa ma culc cu sotul intimpul sarcinii Cristina | 02.07.2013

    Am voie? am si eu o curiozitate am avut o interventie chirurgicala vera | 01.07.2013

    buna.daca ar putea cineva sa imi dea un sfat ar fii bn primit.deja am 3...

    © 2026 Qbebe