unde pot plati ptr a primi indemnizatie crestere copil? nu am carte de munca
întreabă magda stoe
16:52, 22.05.2011
buna ziua,am un certificat numit Persoana fizica independenta, eliberat de finante ptr ca lucrez ca si consultant in asigurari viata, nu am carte de munca unde pot merge si plati o contributie si in ce suma pentru a putea primi acea indemnizatie de crestere copil daca voi ramane insarcinata? va multumesc