Buna ziua. Am RH negativ si nu mi-am facut injectia la prima nastere.cand pot sa o mai fac?inainte de a doua sarcina sau in timpul celei de a doua nasteri sau nu pot sa o mai fac?
întreabă Sirbu Andreea
16:35, 12.09.2012
Medicul ginecolog iti poate da un raspuns pertinent. Mergi la un consult de specialitate.
Buna ziua.31+1. Sunt ingrijorata din cauza ca astazi am fost la control si au...
Buna tuturor! As vrea sa fac si eu ecografia 4d(cea care imi spune care este...