durere de rinichi
întreabă carmen
08:50, 11.02.2013
buna.ma doare rau rinichi si sa lasat pe picior .ce asi putea sa eau sa ma lase.
buna.ma doare rau rinichi si sa lasat pe picior .ce asi putea sa eau sa ma lase.
Daca te dor rinicii trebuie clar sa mergi la medic
Daca durerea s-a lasat pe picior vezi sa nu fie o criza de apendicita sau sa i o raceala severa la ovare
Nu uita sa bei multa apa! Daca ai piatra la rinichi si incerci sa o elimini durerea este ingrozitoare, deci poate fi si asta
Buna ziua.31+1. Sunt ingrijorata din cauza ca astazi am fost la control si au...
Buna tuturor! As vrea sa fac si eu ecografia 4d(cea care imi spune care este...