Buna , sunt insarcinata in 6 luni iar la ultimul loc de munca sunt angajata din noiembrie 2010Inainte am mai lucrat 3 luni la o firma dupa care mi-a expirat contractul de munca si ei nu mi l-au mai
Buna , sunt insarcinata in 6 luni iar la ultimul loc de munca sunt angajata din noiembrie 2010.Inainte am mai lucrat 3 luni la o firma dupa care mi-a expirat contractul de munca si ei nu mi l-au mai prelungit pe motiv ca nu mai suporta firma atatea cheltuieli.Din acel moment pana m-am angajat aici adica din iulie pana la inceputul lui noiembrie am avut o perioada de intrerupere.Vreau sa stiu daca pot beneficia de acea indemnizatie pt copil.....sau daca am posibilitatea sa pot plati din urma cas-ul si celellalte pt a beneficia ???