Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

buna ma numesc ramona sunt insarcinata in 3 luni si am intrerupere de 2 luni mai iau indemnizatia pt crestere copil pe unde trebuie sa ajung va multumesc

întreabă ramona
22:25, 29.11.2011

va rog frumos spuneti si mie

1 răspuns

Victoria
(14:54, 06.12.2011)

Buna, Ramona! Din pacate, pentru a beneficia de indemnizatie, legislatia spune ca in ultimul an anterior datei nasterii copilului, trebuie sa realizezi timp de 12 luni neintrerupt venituri profesionale supuse impozitului pe venit. Pentru a fi sigura, mai intreaba pe cineva care stie legislatia, dar lucrurile par destul de clare. Imi pare rau.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Medici ginecologi Întîrzierea menstruație Mădălina | 20.04.2020

    Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...

    Teste de sarcina Test negativ ,Lipsa CM la ziua 40!Este posibilă o sarcina? Mati | 16.04.2020

    Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...

    © 2026 Qbebe