buna ma numesc ramona sunt insarcinata in 3 luni si am intrerupere de 2 luni mai iau indemnizatia pt crestere copil pe unde trebuie sa ajung va multumesc
întreabă ramona
22:25, 29.11.2011
va rog frumos spuneti si mie
va rog frumos spuneti si mie
Buna, Ramona! Din pacate, pentru a beneficia de indemnizatie, legislatia spune ca in ultimul an anterior datei nasterii copilului, trebuie sa realizezi timp de 12 luni neintrerupt venituri profesionale supuse impozitului pe venit. Pentru a fi sigura, mai intreaba pe cineva care stie legislatia, dar lucrurile par destul de clare. Imi pare rau.
Menstruatie
Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...
Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...