a suferit cineva de atacuri de panica in sarcina. a depistat cumva un remediu natura? cu medicamentatie de specialitate nu ma pot trata.
întreabă criscos
23:28, 16.01.2012
Manuela multumesc ptr. raspuns. Te rog sa-mi spui daca ai nascut. Cum ai reușit să depășești momentele critice? Poate ai mai multe detalii.
draga mea eu am avut nenorocul d a trece prin asa ceva si-mi pare rau sa-ti zic ca nu e nici un tratament.rabdare si nervi d otel,atat poti sa-ti recomand.mie mi s-a spus sa ma uit in oglinda,sa ma gandesc la bebe si sa rad.
ai grija d voi!
Nu am nicio dovada ca ma inseala. Dar sunt speriata ca situatie aceasta s-ar...