Exista sansa de a fi insarcinata?
Buna ziua!Am o problema.Acum 4 luni am avut un contact sexual neprotejat si de atunci am ramas cu teama unei eventuale sarcini.Am un ciclu foarte neregulat.Mi-a venit de atunci de 2 ori la 2 saptamani diferenta dar nu atat de abundent ca de obicei.Am fost depistata si cu un chist ovarian inainte de asta.Am facut si 7 teste de sarcina pana la 12 saptamani de la contact si toate au iesit negative.In 25 noiembrie trebuia sa imi vina menstruatia si nu mi-a venit nici acum.Sunt speriata sa nu fie o sarcina in plus burtica mea este mai umflata parca.Abea mi-am inceput viata sexuala.Dumneavoastra ce spuneti ? Care ar putea sa fie cauza.Va rog ajutati-ma cu un raspuns.