la cat timp vin banii de indemnizatie,de la depunerea dosarului?
întreabă raluca
14:33, 13.04.2011
Cam la doua- trei luni ar trebui sa apara.
Menstruatie
Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...
Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...