Lucrez in invatamant cu contract determinat de un an si in 31 august imi expira contractul, eu urmand sa nasc in septembrie in jurul datei de 25, intrebarea mea este daca primesc indemnizatie ?
Lucrez in invatamant pe o perioada determinata de un an si in 31 august imi expira contractul colectiv de munca, eu urmand sa nasc in jur de 20 septembrie, intrebarea mea este daca beneficiez de indemnizatie de crestere copil daca din 1 august intru in concediu medical prenatal?