Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Am voie sa iau diazepam in timpul sarcinii?

întreabă Lili
15:22, 13.05.2011

1 răspuns

dana
(19:52, 13.05.2011)

Da, poti sa iei diazepan da ca vrei ca copilul tau sa fie dependent toata viata de diazepan!NU SE IA NICI UN FEL DE MEDICAMENT IN TIMPUL SARCINII!!!!!!!!!!!!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe