Am voie sa iau diazepam in timpul sarcinii?
întreabă Lili
15:22, 13.05.2011
Da, poti sa iei diazepan da ca vrei ca copilul tau sa fie dependent toata viata de diazepan!NU SE IA NICI UN FEL DE MEDICAMENT IN TIMPUL SARCINII!!!!!!!!!!!!
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...