Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Am voie sa iau duphaston in timpul sarcinii?

întreabă Amalia
15:29, 13.05.2011

1 răspuns

olesea
(16:35, 05.06.2011)

Poti lua duphaston, e un preparat hormonal... Eu am luat din primele saptamini pina in luna a 5-a, caci era riscul unei pierderi de sarcina... Daca ai aceleasi probleme, ia-l nu te indoi, e foarte bun!!!!!!!!!!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe