Am voie sa iau duphaston in timpul sarcinii?
întreabă Amalia
15:29, 13.05.2011
Poti lua duphaston, e un preparat hormonal... Eu am luat din primele saptamini pina in luna a 5-a, caci era riscul unei pierderi de sarcina... Daca ai aceleasi probleme, ia-l nu te indoi, e foarte bun!!!!!!!!!!
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...