2 răspunsuri
da, dar este singurul antibitic care se poate lua in sarcina, am luat si eu datorita unei infectii urinare persistente.. dar bebe e bine.. insa am luat doar la recomandarea medicului.
da este normal.. dar trebuie sa ai si maimulta grija de tine pt ca daca iei vitamine, daca te odihnesti destul, daca nu te ridici brusc din pat si tot o ai sar putea sa fie de la temsiune. in sarcuina trebuie sa-ti iei tensiunea periodic, cat si pulsul, daca tensiunea emica nu are nimic dar daca e mare il afecteaza si pe bebe, cel mai recomandat este sa te hidratezi foarte bine, daca o faci si ametelile nu trec si ai tensiunea mare fugi lamedic si spune care e problema. sarcina si nastere usoara.
Tu ce ai răspunde?
- 0 raspunsuri
- raspunde
- 0 raspunsuri
- raspunde
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
- 0 raspunsuri
- raspunde
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...
- 0 raspunsuri
- raspunde