Buna ziua, sunt Cami din craiova, am beneficiat de cele 6 luni de somaj, si pana la intrare in prenatal am 14 zile neasigurate, unde m-as putea sa ma duc sa le achit pt a putea intra in prenatal?
întreabă mostofarla carmen
13:27, 11.05.2011
Sa-mi trimiteti raspunsul cat mai repede posibi. Va multumesc pentru amabilitate.