Ce se intampla daca in timpul sarcinii gravida se confrunta cu fibrinogen crescut?
întreabă Ioana
17:57, 17.05.2011
Buna,
Cand am fost la Cantacuzino sa imi fac analizele, mi s-a explicat ca analiza de fibrinogen mi-a fost data de medicul de familie inutil, pentru ca valorile cresc fiziologic in sarcina si nu reprezinta niciun motiv de ingrijorare.
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...