Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Daca aleg sa stau 2 ani acasa in concediu postnatal, unitatea angajatoare este obligata sa ma primeasca dupa terminarea concediului?Multumesc! pepi

întreabă pepi
14:49, 14.04.2011

3 răspunsuri

Elena
(22:59, 01.05.2011)

Citeste legea, deoarece s-a schimbat si din cate stiu eu, daca alegi sa stai 2 ani acasa, esti protejata doare 1 an, in al doilea an nu mai beneficiezi de protectie, asa ca mai gandeste-te. Dar cel mai bine citeste cu atentie legea de crestere a copilutului. Eu, de exemplu, o sa aleg sa stau doar 1 an acasa... :( din pacate... Dar sincer nu ma risc sa stau 2 ani si apoi sa nu mai am un loc de munca stabil. Bafta in decizia pe care o s-o iei.

Cristina
(17:21, 18.04.2011)

Asa ar fi normal.

Paula
(15:49, 14.04.2011)

Daca esti angajata permanent acolo, asa ar fi normal.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe