Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Daca lucrezi cu jumatate de norma poti beneficia de indemnizatie si de concediu pt cresterea copilului?

întreabă ana
08:07, 21.04.2011

1 răspuns

Carmen
(19:22, 21.04.2011)

Indiferent de norma de munca, atata vreme cat anterior nasterii realizati timp de 12 luni venituri supuse impozitului pe venit, beneficiati de indemnizatie si de concediu.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe