Daca lucrezi cu jumatate de norma poti beneficia de indemnizatie si de concediu pt cresterea copilului?
întreabă ana
08:07, 21.04.2011
Indiferent de norma de munca, atata vreme cat anterior nasterii realizati timp de 12 luni venituri supuse impozitului pe venit, beneficiati de indemnizatie si de concediu.
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...