Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

sant in a 3 luna de sarcina

întreabă NICOLETA
10:36, 14.09.2011

Sant in a 3 luna de sarcina si la analizele de sange mi-au iesit ca am hepatita B ce riscuri poate sa aiba bebelusul si cum ma pot vindeca.MULTUMESC

1 răspuns

tina
(22:11, 26.10.2011)

stai linistita ..nu ti vi se va intimpla nimic ...eu am facut hepatita tip b cin alaptam ...baiatul care avea 2 ani ..soi nu are nimic ..acum are 22 de ani..iar dupa 6 ani am dat viata altui copil ...care tot asa aveam in singe hepatita b... si feta nare nimic ..acum ea are 15 ani...deci fi sigura ..ca nui nimic grav... nu te ingrijora iar acu sint gravida cu al treilea copil ..medici se ingrijoreaza ..dar analizele mele de ficat ..sint perfecte ..chiar si pupa 23 de ani... multa sanatate si voua

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe