sant in a 3 luna de sarcina
Sant in a 3 luna de sarcina si la analizele de sange mi-au iesit ca am hepatita B ce riscuri poate sa aiba bebelusul si cum ma pot vindeca.MULTUMESC
Sant in a 3 luna de sarcina si la analizele de sange mi-au iesit ca am hepatita B ce riscuri poate sa aiba bebelusul si cum ma pot vindeca.MULTUMESC
stai linistita ..nu ti vi se va intimpla nimic ...eu am facut hepatita tip b cin alaptam ...baiatul care avea 2 ani ..soi nu are nimic ..acum are 22 de ani..iar dupa 6 ani am dat viata altui copil ...care tot asa aveam in singe hepatita b... si feta nare nimic ..acum ea are 15 ani...deci fi sigura ..ca nui nimic grav... nu te ingrijora iar acu sint gravida cu al treilea copil ..medici se ingrijoreaza ..dar analizele mele de ficat ..sint perfecte ..chiar si pupa 23 de ani... multa sanatate si voua
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...