Sunt foarte racita. Pot sa iau aspirina? Sunt insarcinata in saptamana a 10 a.
întreabă Liliana
19:22, 06.05.2011
Parerea mea este sa nu iei nici un fel de medicament si doctorii spun asta. Si eu am fost racita cind am fost gravida si doctorul mi-a interzis sa iau pastile, in schimb a spus sa imi fac ceai indulcit cu miere de albine (de preferat de la tarani) si cu lamaie, sa fie putin acrisor.Mie mi-a folosit a avut efect sper ca si la tine. Ferestete de oameni raciti si frig, sanatate si sarcina usoara.
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...