Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Sunt foarte racita. Pot sa iau aspirina? Sunt insarcinata in saptamana a 10 a.

întreabă Liliana
19:22, 06.05.2011

1 răspuns

ramona
(15:32, 07.05.2011)

Parerea mea este sa nu iei nici un fel de medicament si doctorii spun asta. Si eu am fost racita cind am fost gravida si doctorul mi-a interzis sa iau pastile, in schimb a spus sa imi fac ceai indulcit cu miere de albine (de preferat de la tarani) si cu lamaie, sa fie putin acrisor.Mie mi-a folosit a avut efect sper ca si la tine. Ferestete de oameni raciti si frig, sanatate si sarcina usoara.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe