Sunt in a 12 a saptamana de sarcina. Intrebarea mea este: am voie sa iau ampicilina?
întreabă Paula
18:02, 05.05.2011
Categoric nu, in primele trei lun de sarcina nu ai voie la niciun medicament decat doar daca medicul isi da acordul.
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...