Sunt in luna a patra de sarcina. Ar trebui sa ma ingrijoreze durerile din ce in ca mai acute de burta?
întreabă Laura
19:11, 16.05.2011
Acel discomfort abdominal si implicit si durerile de burta pot fi un simptom absolut normal de evolutie a sarcinii. Pe de alta parte, pot la fel de bine si semnalele unei eventuale complicatii. Vizitele cat mai dese la doctor reprezinta cheia unei sarcini fara griji.
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...