Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Sunt in luna a patra de sarcina. Ar trebui sa ma ingrijoreze durerile din ce in ca mai acute de burta?

întreabă Laura
19:11, 16.05.2011

1 răspuns

Amalia
(17:11, 08.06.2011)

Acel discomfort abdominal si implicit si durerile de burta pot fi un simptom absolut normal de evolutie a sarcinii. Pe de alta parte, pot la fel de bine si semnalele unei eventuale complicatii. Vizitele cat mai dese la doctor reprezinta cheia unei sarcini fara griji.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe