Sunt insarcinata in 4 luni si nu am luat deloc in greutate..Este vreo problema? Va rog ajutati-ma ca mi-e frica
Nu am luat in greutate
Nu am luat in greutate
Am intrebat medicul ginecolog si mi-a zis ca nu este nici un fel de problema pentru ca o sa iau in ultimele 3 luni de sarcina cat pentru toata sarcina... Am facut si eco si bebele e dezvoltatat cum trebuie... Intr-un final sa nu imi fac griji...... Voi ce ziceti?
Cred ca cel mai ok ar fi sa pui intrebarea asta unui medic. Greutatea aferenta sarcinii este diferita de la mamica la mamica, dar in general, o femeie cu o greutate normala trebuie sa se ingrase in medie pe parcursul sarcinii 14 kg: 2 kg in primele 3 luni, iar apoi cate o jumatate de kilogram in fiecare saptamana pana la finalul sarcinii.
am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...
testul a iesit pozitiv dar la cateva ore dupa ce am facut testul m-am facut...