buna ziua am si eu o intrebare : nu mi-a vemit menstra insa nu mai pot dormi pe burta parca am ceva in plus oare sunt insarcinata ?este o posibilitate?
întreabă adalucia
13:20, 15.11.2011
mentionez ca am o manstra neregulata si acum am si o sensibilitate la sani iar noaptea nu prea pot dormi pt ca nu imi gasesc pozitia optima ast rasp urgent va multumesc si in rest nu am nici un simptom