sunt gravida??????????? astept urgent un raspuns
Buna. am facut un control ginecologic in 20 septembrie si mi s-a spus ca am un chist de 4 cm. am luat un antibiotic si inflamator timp de 6 zile. ciclul tb sa imi vina in 3 octombrie. am o intarziere de 3 zile. ciclul vine in fiecare luna in data de 3. am dureri cum sunt inaintea oricarui ciclu. se poate sa fiu gravida? ne dormim fff mult un copil.