Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

sint insarcinata in 6 luni si am observat ca sinii au inceput sa elimine un lichid incolor, e normal?

întreabă Viorica
12:43, 06.12.2011

1 răspuns

Andrada
(15:52, 13.01.2012)

Buna, Viorica! Stai linistita, ceea ce experimentezi tu este absolut normal. Mergi la medic si intreaba-l care sunt exact schimbarile corpului tau in timpul sarcinii si o sa te linistesti.
Sper sa ai o nastere cat mai usoara! Numai bine tie si micutului tau!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Medici ginecologi Întîrzierea menstruație Mădălina | 20.04.2020

    Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...

    Teste de sarcina Test negativ ,Lipsa CM la ziua 40!Este posibilă o sarcina? Mati | 16.04.2020

    Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...

    © 2026 Qbebe