sint insarcinata in 6 luni si am observat ca sinii au inceput sa elimine un lichid incolor, e normal?
întreabă Viorica
12:43, 06.12.2011
Buna, Viorica! Stai linistita, ceea ce experimentezi tu este absolut normal. Mergi la medic si intreaba-l care sunt exact schimbarile corpului tau in timpul sarcinii si o sa te linistesti.
Sper sa ai o nastere cat mai usoara! Numai bine tie si micutului tau!
Menstruatie
Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...
Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...