sunt gravida si sunt inca la liceu am dreptul la indemnizatie dupa ce termin liceul ? acum sunt in clasa a12
buna seara am o prietena care este insarcinata problema este ca e inca la scoala, dar ar vrea sa stie daca are dreptul la indemnizatie pt copil dupa ce termina scoala daca stie cineva sa imi raspunda. va multumesc anticipat astept raspuns