Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

sunt gravida si sunt inca la liceu am dreptul la indemnizatie dupa ce termin liceul ? acum sunt in clasa a12

întreabă tibi
17:58, 11.12.2011

buna seara am o prietena care este insarcinata problema este ca e inca la scoala, dar ar vrea sa stie daca are dreptul la indemnizatie pt copil dupa ce termina scoala daca stie cineva sa imi raspunda. va multumesc anticipat astept raspuns

1 răspuns

Andreea
(11:55, 14.12.2011)

Buna! Daca prietena ta a fost la scoala, neintrerupt, timp de 12 luni inainte de sarcina, poate beneficia de indemnizatie fara probleme. Citeste informatiile de aici http://perfectlegal.blogspot.com/2011/07/indemnizatia-pentru-persoana-care-are.html ca sa te lamuresti mai bine.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Medici ginecologi Întîrzierea menstruație Mădălina | 20.04.2020

    Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...

    Teste de sarcina Test negativ ,Lipsa CM la ziua 40!Este posibilă o sarcina? Mati | 16.04.2020

    Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...

    © 2026 Qbebe