Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

sunt insarcinata in luna a6a, iar medicul meu ginecolog nu mi.a prescris acid folic, deci nu am luat. mai pot lua acum?

întreabă anca
13:17, 01.08.2011

cum poate un medic ginecolog sa nu iti recomande acid folic? este chiar asa de grav ca nu am luat? eu nu locuiesc in romania, dar asta nu are nici o legatura. am inteles ca acesta se gaseste si se cheama la fel si aici. ce sa fac?

1 răspuns

lorena
(17:14, 03.08.2011)

Poti lua dar nu te ajuta cu nimic, se ia preventiv si in primele 3 luni de sarcina.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Medici ginecologi Întîrzierea menstruație Mădălina | 20.04.2020

    Pe 26 februarie mi sa terminat ultima menstruație,am grețuri și voma,uneori...

    Teste de sarcina Test negativ ,Lipsa CM la ziua 40!Este posibilă o sarcina? Mati | 16.04.2020

    Sunt in ziua 40 zi nu a venit CM! Am făcut test si a ieșit negativ! Exista...

    © 2026 Qbebe