sunt insarcinata in luna a6a, iar medicul meu ginecolog nu mi.a prescris acid folic, deci nu am luat. mai pot lua acum?
întreabă anca
13:17, 01.08.2011
cum poate un medic ginecolog sa nu iti recomande acid folic? este chiar asa de grav ca nu am luat? eu nu locuiesc in romania, dar asta nu are nici o legatura. am inteles ca acesta se gaseste si se cheama la fel si aici. ce sa fac?