Emily Burghelea a devenit mamă a doua oară! Ce probleme de sănătate a avut la câteva zile de la naștere

Emily Burghelea a devenit mamă a doua oară! Ce probleme de sănătate a avut la câteva zile de la naștere
Bianca Geica - Redactor Senior

În urmă cu aproape o săptămâna, Emily Burghelea a devenit din nou mămică. Fosta concurentă „Bravo, ai stil” a adus pe lume un băiețel perfect sănătos, care a primit nota 10 la naștere.

Din păcate, problemele de sănătate nu au ocolit-o pe Emily, care la câteva zile după naștere s-a confruntat cu „furia laptelui” sau angorjarea sânilor, care apare atunci când țesutul mamar se umple excesiv cu lapte, sânge și alte fluide și este o problemă frecventă în primele zile și săptămâni de alăptare.

Emily Burghelea a povestit întreaga experiența a nașterii și a alăptării pe Instagram! Descoperă, în galerie, mai multe detalii!

Emily Burghelea a născut un băiețel! Vezi galeria foto »  Cum arăta Emily Burghelea la o zi după ce a născut Cum a reacționat Amedea, fiica cea mare a lui Emily, când și-a văzut pentru prima oară frățiorul

Surse foto: Instagram Emily Burghelea

Surse articol: Instagram Emily Burghelea

Noutăți de la Qbebe

Înscrie-te la newsletter-ul Qbebe și primești ultimele noutăți.

Vă rugăm să completați câmpurile necesare.

    Alte articole care te-ar putea interesa
    © 2026 Qbebe