Emily Burghelea a devenit mamă a doua oară! Ce probleme de sănătate a avut la câteva zile de la naștere
În urmă cu aproape o săptămâna, Emily Burghelea a devenit din nou mămică. Fosta concurentă „Bravo, ai stil” a adus pe lume un băiețel perfect sănătos, care a primit nota 10 la naștere.
Din păcate, problemele de sănătate nu au ocolit-o pe Emily, care la câteva zile după naștere s-a confruntat cu „furia laptelui” sau angorjarea sânilor, care apare atunci când țesutul mamar se umple excesiv cu lapte, sânge și alte fluide și este o problemă frecventă în primele zile și săptămâni de alăptare.
Emily Burghelea a povestit întreaga experiența a nașterii și a alăptării pe Instagram! Descoperă, în galerie, mai multe detalii!
Vezi si
Roxana Blenche a devenit mămică de fetiță a doua oară. „Sunt în al 9 lea cer cu două...
Mariana Voinea |
Marţi, 07.04.2026
Emily Burghelea a devenit mamă pentru a treia oară. A făcut publică prima imagine cu bebelușul
Mariana Voinea |
Luni, 13.10.2025
Emily Burghelea este însărcinată pentru a treia oară. Cum au reacționat copiii ei la aflarea...
Mariana Voinea |
Luni, 10.03.2025
Surse foto: Instagram Emily Burghelea
Surse articol: Instagram Emily Burghelea
Emily Burghelea i-a cerut preotului să-i binecuvânteze vacanța în Boracay și Hong Kong
Mariana Voinea |
Vineri, 07.02.2025