Smiley și Gina plănuiesc să o ducă pe fiica lor la psiholog. „Ne gândim foarte des la asta, ea vede că ne opresc oamenii pe stradă, nu știu cum o să facem"

Smiley și Gina plănuiesc să o ducă pe fiica lor la psiholog. „Ne gândim foarte des la asta, ea vede că ne opresc oamenii pe stradă, nu știu cum o să facem"
Alina Nedelcu - Redactor Senior

Cele două vedete sunt în culmea fericirii de când au devenit părinți și nu au ezitat să spună cât de mult li s-a schimbat viața după venirea pe lume a fiicei lor, Josephine. Micuța a împlinit 2 ani în luna martie a acestui an. Invitată luna trecută la un podcast, Gina Pistol a explicat că a discutat cu soțul ei și că iau în calcul să-și ducă fetița la un psiholog. Parcurge articolul de mai jos pentru a descoperi de ce a luat o asemenea decizie unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din showbiz-ul autohton. 

Sari la

Gina Pistol a dezvăluit de ce intenționează să-și ducă fiica la psiholog

Stând de vorbă cu Damian Drăghici în cadrul podcastului său, Gina Pistol nu s-a ferit să spună că a discutat cu Smiley și că s-au gândit să-și ducă fetița la un psiholog.

Întrebată de ce au luat o astfel de hotărâre, fericita mamă a ținut să precizeze că își dorește ca Josephine să înțeleagă încă de la o vârstă fragedă ce statut au părinții ei și să știe cum să reacționeze când oamenii îi opresc pe stradă. În plus, a menționat că speră ca fiica ei să nu devină un copil răsfățat raportându-se la statutul lor de persoane publice. Potrivit „Ciao”, Gina a venit cu următoarea declarație:

„Ne gândim foarte des la asta, ea vede că ne opresc oamenii pe stradă, nu știu cum o să facem. Nașa noastră de cununie ne-a recomandat un psiholog foarte bun, special pentru a merge toți trei, special ca să știm să abordăm cea mai sănătoasă variantă pentru a-i prezenta ei treaba asta. E greu de gestionat. Nu vreau să devină, la cum este ea, sigur n-o să devină, dar nu vreau să fie genul ăla de copil răsfățat și „bă tu știi cine e tata, cine e mama?”. Trebuie să învățăm să facem treaba asta cât mai curat”.

Gina Pistol fericita, tinandu-si fetita in brate

A explicat de ce nici ea, nici Smiley, nu vor să dezvăluie chipul fiicei lor pe rețelele de socializare

Chiar dacă sunt întrebați adesea de ce nu dezvăluie chipul lui Josephine pe Social Media, Gina Pistol și Smiley consideră că este cazul să aștepte până când fetița lor va crește și va putea să hotărască singură dacă vrea sau nu să se expună pe rețelele de socializare. 

Continuând discuția cu Damian Drăghici la podcastul său, vedeta a mărturisit că, în calitate de părinți, au ajuns la concluzia că nu este spre binele fiicei lor să o expună diverselor energii care i-ar fi transmise în momentele în care poza cu chipul ei ar ajunge în atenția publicului. Conform informațiilor oferite de sursa citată anterior, a menționat că: 

„Este încă un suflet foarte tânăr. Nu știu câți oameni vor înțelege – nu vreau să o expun la această energie pe care o simți… Gândurile oamenilor care vin spre o poză sunt foarte diferite. De ce să fac asta? Să-mi validez copilul, să primesc like-uri? Poate ea nu-și va dori asta.Eu simt asta de când am început relația cu Andrei, ne luptăm cu tot felul de energii mai puțin bune, simțim asta. Așa simțim noi că o protejăm pe ea”. 

Gina Pistol, Smiley tinand-o in brate pe fiica lor si doua femei in varsta zambitoare

7 lecții de parenting de la Smiley. Interviul care ne face să-l adorăm și mai mult

Surse foto: instagram.com/ginapistol/, instagram.com/smiley_omul/, youtube.com

Surse articol: b1tv.ro, ciao.ro, romani-buni.info, tvmania.ro

Noutăți de la Qbebe

Înscrie-te la newsletter-ul Qbebe și primești ultimele noutăți.

Vă rugăm să completați câmpurile necesare.

    Alte articole care te-ar putea interesa
    © 2026 Qbebe