Fetita mea nu spune nici un cuvant la luni, zice ma-ma doar cand plange... Trebuie sa ma ingrijorez?
întreabă mihaela
16:18, 09.06.2011
Eu nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi. Fiecare copil are ritmul lui de crestere, de dezvoltare. Unii copii incep sa mearga mai devreme, dar sa vorbeasca mai tarziu, altii invers. Nu iti forta micuta, doar bucura-te de ea. Eu mi-as faca griji in legatura cu aces aspect abia dupa un anisor. Multa sanatate amandurora!
Buna! Sunt mama unui baietel de 1 an si 8luni. De cand l-am nascut medici imi...
dak il pui mai face si cu dreapta dar mai mult cu stanga exista metode de al...